Fit studio Jana

DK Fontána - Fit Studio

(Kurzy pořádané Fit studiem Jana)

Aqua aerobik

Aqua aerobik je příjemné spojení hudby, vody a pohybu na základě aerobního cvičení. Je vhodný pro všechny věkové kategorie,  začátečníky i pokročilé,  plavce i neplavce. Je to výborný doplněk rehabilitace po sportovních úrazech a je ideální cvičením (více…)

Aqua Zumba

Přijemný pohyb ve vodě za dobrovodu latino ritmů. Lektor: Eva Homolková – jedna z prvních lektorek Zumby, kterou s úspěchem provozovala několik let ve Španělsku, spolupořadatelka prvního Zumbathonu v Pamploně. Její lekce budou zárukou vysoké kvality (více…)

Pilates

Metodu pilates vytvořil Joseph H. Pilates (1880 – 1967), který se za její pomocí vypracoval z neduživého dítěte ve sportovce. Tato metoda vychází ze souladu těla a mysli. Jejím cílem je správné držení těla, zvětšení ohebnosti kloubů a síla svalů. Pilates je účinná, bezpečná a velmi vhodná cvičební metoda k udržení fyzické kondice v jakémkoliv věku (více…)

Power jóga

Cvičení power jóga patří do stylu Body and mind – souhra těla a mysli. Power jóga je dynamičtější verze jógy s plynulými přechody z jedné polohy do druhé. Tyto polohy protáhnou a posílí všechny svaly a harmonizují celé tělo. Naučíte Pozdrav slunci, pozice bojovníků,  správné dýchání, které je její důležitou součásti a mnoho jiného! (více…)