O nás

Dětský klub Fontána

Dětský klub Fontána je centrum pro rodinné aktivity. Zabýváme se převážně kurzy plavání pro děti od 6 měsíců do 9 let, letními a zimními příměstskými tábory,  cvičením pro dospělé, hlídáním dětí s miniškoličkou a mnoha dalšími.

Náš tým je veden majitelkou klubu paní Danou Bártovou.

Kontakt

Bazén DK Fontána

Dana Bártová

Majitelka firmy DK Fontána, instruktorka plavání a Veselého Hudebníčka

Kontakt

Dana Bártová - DK Fontána

Lenka Kunová

Instruktorka plavání, vedoucí miniškoličky a cvičení rodičů s dětmi

Lenka o sobě

V roce 2001 jsem absolvovala kurz, dostala se mezi skvělé lidičky a postupně se mi můj život začal ubírat úplně jiným směrem.

Po masérské praxi a dalším kurzu rehabilitačního pracovníka v Praze jsem začala hledat práci v oboru a dostala se k plavání kojenců :-). Po shlédnutí prezentačního videa plavání dětí pod vodou jsem věděla co chci dělat a co je moje poslání  :-).

V roce 2003 jsem absolvovala rekvalifikační kurz u paní Kiedroňové v Třinci jako instruktor plavání a cvičení kojenců, batolat a dětí předškolního věku. Rok 2003 – 2004 jsem pracovala v DK Kenny a od roku 2005 spolupracuji s DK Fontána.

Moje další aktivity jsou masáže, cvičení pro rodiče s dětmi, miniškolička, hlídání dětí, tábory, plavání ve vaně – zkrátka veškeré aktivity s dětmi.

Kontakt

Táňa Ryšavá

Instruktorka plavání, lektorka Baby masáží a hlídací teta

Táňa o sobě

Moje původní povolání je zdravotní sestra. V roce 2001 jsem ale tuto práci opustila a od té doby se věnuji pouze dětem. Jsem instruktorkou plavání, ovládám Baby masáže a aromaterapii. Když zrovna neplavu a nezasvěcuji maminky do Baby masáží a voňavé terapie, hlídám děti.

Během hlídání (obvykle v domácím prostředí) s dětmi malujeme, vyrábíme, stříháme, škubeme, lepíme, zdobíme, ale i čteme knížky a poznáváme nové příběhy.

Při práci s dětmi čerpám ze svých dlouholetých profesních i osobních zkušeností a mám svou práci moc ráda.

Gabriela Doubková

Lektorka dětského plavání a vaničkování, plavčík, zdravotník.

Gabriela o sobě

Po absolvování všech kurzů jsem velmi ráda za to, že jsem si splnila svůj sen, a to pracovat právě v této profesi a s tím nejdražším zbožím, kterým jsou naše DĚTI.

Tahle práce mě naplňuje a má především smysl.

Další moje krásné aktivity jsou vaničkování těch nejmenších miminek do 6 měsíců a dětské masáže.

Tereza Tesařová

Lektorka dětského plavání a vaničkování.

Tereza o sobě

Dlouho jsem přemýšlela, čím bych se chtěla živit. Prošla jsem si angličtinou pro děti, tanečky s dětmi a dalšími aktivitami. Nevěděla jsem nic, ale jedno bylo jasné – práce s dětmi. Vystudovala jsem pedagogickou školu a zjistila, že mě práce s dětmi dokonce naplňuje.

V roce 2014 sem si udělala certifikaci a o pár měsíců později začala s vaničkováním, kterému se věnuji nadále.

Vzhledem k mým špatným zkušenostem s dětskými kluby jsem dlouhou dobu hledala nějaký, který bych mohla doporučit i svým maminkám.

Přístup instruktorek ve Fontáně mě zaujal a přicházela ke mně jen pozitivní zpětná vazba. Sama jsem se tedy začala realizovat ve velkém bazénu, dostala jsem se mezi zajímavé lidi a sbírám od nich spoustu zkušeností a, jak já říkám, “hacků”.